Şehit Piyade Er Hakan Atan Memleketi Tufanbeyli’de Dualarla Son Yolculuğuna Uğurlandı

Kars’ın Sarıkamış ilçesinde şehit olan Piyade Er Hakan Atan, memleketi Tufanbeyli’de düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.
 
Törene Valimiz Mahmut Demirtaş’ın yanı sıra Tufanbeyli Kaymakamı Ferhat Atar, İl Müdürümüz Zeynel Abidin Koç, Tufanbeyli Belediye Başkanı Remzi Ergü, şehidimizin ailesi, yakınları ve çok sayıda hemşehrisi katıldı.
 
21 yaşındaki Şehit Piyade Er Hakan Atan’ın naaşı ilk olarak baba evine getirildi. Burada helallik alınmasının ardından kıldırılan cenaze namazı sonrasında şehidimizin Türk Bayrağı’na sarılı naaşı, gözyaşları ve dualarla toprağa verildi.
 
Törenin sonunda şehidimizin naaşının sarılı olduğu Türk Bayrağı Valimiz Mahmut Demirtaş tarafından şehidimizin babası Muhsin Atan’a takdim edildi.
 
İl Müdürümüz Zeynel Abidin Koç ile Şehit Yakını ve Gazi Hizmetleri Birimimiz ayrıca şehidimizin ailesine, acılarını paylaşmak üzere psikososyal destek ziyaretinde bulundular. Şehidimizin acısını yürekten paylaştığımızı belirterek, devletimizin tüm imkânları ile her zaman yanlarında olduğumuzu bildirdiler.
 
Şehidimize Allah'tan rahmet, silah arkadaşlarına, ailesine ve aziz milletimize başsağlığı dileriz.  


Sonraki Sayfa: Karaisalı Engelsiz Yaşam Merkezimiz Özel Olimpiyatlar Bölge Oyunları’ndan Madalyalarla Döndü

Önceki Sayfa : SODES Projemiz Kapsamında Çanakkale Şehitlik Gezisi