İl Müdürümüz Zeynel Abidin Koç’tan “15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” Mesajı

15 Temmuz 2016 tarihinde, Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ/PDY) tarafından gerçekleştirilen, milletimizin iradesine ve özgürlüğüne karşı yapılan hain saldırıyı, alçak darbe girişimini, yıldönümünde bir kez daha nefretle kınıyoruz.
 
15 Temmuz akşamı milletimizin kendisini koruması için emanet ettiği silahı, tankı milletimize doğrultan, kendi meclisini bombalayan, kendi vatandaşına ihanet eden hainleri ve onların işbirlikçilerini bir kez daha lanetliyoruz. Bu ihaneti asla unutmayacağız, unutturmayacağız.
 
15 Temmuz 2016 akşamı, Türk Milleti, demokrasi ve hukuk devletine olan bağlılığının, sadece sözde olmadığını, gerektiğinde canı pahasına bu değerleri koruyacağını tüm dünyaya göstermiştir. Bilinmelidir ki, FETÖ gibi hiçbir habis yapı vatanımızın bütünlüğünün ve milletimizin birliğinin bozulmasına dair kötü emellerine asla kavuşamayacaktır.
 
Ülkemiz için yeni bir milat niteliği taşıyan ve tarihimizde Milletin Demokrasi Zaferi olarak yerini alan, ihanetin ve zaferin aynı anda yaşandığı bir gece olarak asla unutmayacağımız 15 Temmuz Demokrasi Zaferi’ ni kutluyor, darbe kalkışmasına karşı mücadele verirken canlarını veren aziz şehitlerimize Allah’ tan rahmet diliyor, bu vesileyle tüm aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi şükran ve minnetle anıyorum.
 
Allah’tan bir daha bu millete aynı acıları yaşatmamasını niyaz ederim.
 
Şehitlerimizin emaneti aileleri ile gazilerimizin daima yanlarında olmaya devam edeceğiz.
 
                                                                        Zeynel Abidin Koç
                                                  Adana Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü


 
 


Sonraki Sayfa: Kozan’da Düzenlenen “15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” Etkinliği

Önceki Sayfa : 15 Temmuz Şehitlerimizin Aileleri ile Gazilerimiz Ziyaret Edildi