Hanımefendi Beyhan Demirtaş Kuruluşumuzda Düzenlenen Kişisel Gelişim Seminerine Katıldı

Valimiz Mahmut Demirtaş’ın Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, DASEV’in katkılarıyla, İl Müdürlüğümüze bağlı Adana Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğümüzde kalan çocuklarımıza ve burada görevli personellerimize yönelik düzenlenen “Heal Your Life” (Hayatınızı İyileştirin) konulu kişisel gelişim seminerine katıldı.
 
İçsel olarak kendini tanıma,  anlama,  başkalarını ve hayatı sevmeyi öğrenme deneyimi olarak bilinen “Heal Your Life” (Hayatınızı İyileştirin)  konulu etkinlikte, Eğitmenler Kutsal Köse, Gönül Menekşe ve Melek Çiçek tarafından insan ilişkileri, özgüven, iletişim, olumlu tutum ile stres yönetimi ve bilinçaltı temizleme konularında seminer verildi.
 
Seminerde bir açıklamada bulunan Hanımefendi Beyhan Demirtaş; iş hayatında, günlük olaylarda ve insan ilişkilerinde başarılı olabilmek için kişisel gelişimin ne denli önemli olduğuna vurgu yaptı. Bu bağlamda ‘’Heal Your Life’’ diye bilinen ‘’Hayatınızı İyileştirin’’ konulu dünyaca ünlü bu çalışmadan faydalanmanın kendileri için bir şans olduğunu belirten Hanımefendi Beyhan Demirtaş, Eğitmenler Kutsal Köse, Gönül Menekşe, Melek Çiçek ile bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek herkese kaliteli, mutlu ve sağlıklı bir yaşam dilediğini ifade etti.
 
Program, seminerin düzenlenmesinde katkıları olanlara teşekkür belgesi verilmesi ve Hanımefendi Beyhan Demirtaş’ın, etkinliğe katılanlarla hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.


 
 


Sonraki Sayfa: İl Eylem Planı kapsamında Çağ Üniversitesi Öğrencilerine Yönelik Bilgilendirme Toplantımız

Önceki Sayfa : İl Müdürlüğümüzde “Bakım Hizmetleri Değerlendirme Toplantısı” Düzenlendi