"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Etkinlikleri Kapsamında Kozan’da Düzenlenen Programımız

Milletimizin 15 Temmuz 2016 gecesi alçakça girişilen darbe teşebbüsüne karşı demokrasi ve milli birliğimiz adına sergilemiş olduğu onurlu direnişin 3. yıl dönümünde, 15 Temmuz Şehit ve Gazilerimizi bir kez daha anmak ve 15 Temmuz ruhunu canlı tutmak amacıyla Kozan İlçemizde, 11.07.2019 tarihinde gerçekleşen programımız, Ankara’da Genel Kurmay önünde vurularak Gazi olan Müdürlüğümüz personeli Oğuzhan Konuralp’in ziyareti ile başladı.

İl Müdürlüğümüze bağlı Kozan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleşen programa, Kozan Kaymakamımız Şafak Gürçam, Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Yeşil, İlçe Jandarma Komutan V. Teymen Oğuzhan Korkmaz, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet İyim, Kozan Yazı işleri Müdürü Mustafa Sırkıntı, Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez, SYDV Müdürü Tuncer Şahbaz, Gençlik Merkezi Müdürü Halil Karadağlı, İlçe Sağlık Müdürü Murat Öz,  AKP İlçe Teşkilat Başkanı Kemal Yıldırım,  AKP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Cengiz ve AKP Kadın Kolları katılım  sağladı. Kozan Kaymakamımız Şafak Gürçam 15 Temmuz Gazimiz Oğuzhan Konuralp’ e çiçek takdiminde bulundu ve konuşmasında milli birlik ve beraberliğe vurgu yaptı.

Müdürlüğümüzde gerçekleşen programın ardından, 15 Temmuz Gecesi Gölbaşı Özel Harekat Dairesi Başkanlığı’nda şehit edilen 42 Özel Harekatçıdan biri olan Aytekin Kuru’nun kabri ziyaret edilerek dualar edildi.

Ardından, 15 Temmuz Şehidimiz  Aytekin Kuru’nun Pekmezci Köyü’nde ikamet eden değerli annesi Esma Kuru ve değerli babası Süleyman Kuru ziyaret edildi. Ziyarette, Mevlid-i Şerif okunarak şehitlerimiz dualarla ve rahmetle yâd edildi.   


Sonraki Sayfa: Evlenmek Üzere Başvuru Yapan Bireylere Yönelik Düzenlenen ''Evlilik Öncesi'' Eğitimimiz

Önceki Sayfa : Ak Parti Karaisalı İlçe Başkanı Cavit Namdar’dan İl Müdürlüğümüze Ziyaret